Кошик
20 відгуків
ООО " АБЕЛАРД "
+380663609892

СПОРТИВНІ ПОКРИТТЯ

 

MAPECOAT TNS MAPEI
Система спортивних покриттів на акриловій основі.
 

Mapecoat TNS Professional

Багатошарова система різного ступеня пружності на основі акрилової смоли у водній дисперсії, з заповнювачем різної фракції, в залежності від шару. Застосовується для створення ігрових поверхонь тенісних кортів професійного рівня з високою зносостійкістю, стійкістю до дії УЛЬТРАФІОЛЕТОВИХ променів, а також до різних погодних умов. Жорстка поверхня, створює ідеальний умови для гри у теніс: контрольований відскік м'яча, швидка і безпечна зміна напрямку ігри, а також ідеальне поєднання балансу і ковзання. Вартість 1 кв. м ( усіх шарів ) - 582,83 грн.
 

Mapecoat TNS Cushion

Багатошарова система середнього ступеня пружності на основі акрилової смоли у водній дисперсії, з заповнювачем різної фракції, в залежності від шару. Застосовується для створення ігрових поверхонь тенісних кортів любительського і напівпрофесійного рівня з високою зносостійкістю, стійкістю до дії УЛЬТРАФІОЛЕТОВИХ променів, а також до різних погодних умов. Полуупругая поверхню за рахунок використання базового шару Mapecoat TNS Grey Base Coat, створює ідеальні комфортні умови для гри: контрольований відскік м'яча, швидка і безпечна зміна напрямку ігри, ідеальне поєднання балансу і ковзання.
 

Mapecoat TNS Comfort

Високоеластична багатошарова воднодисперсійна система на основі акрилової смоли з заповнювачем різної фракції, в залежності від шару. Застосовувана з підкладкою з матів гранульованої гуми завтовшки 4-5 мм Продукт використовується для створення тенісних кортів c амортизуючим шаром. Вартість 1 кв. м (усіх шарів ) -898,9 грн.
 

Mapecoat TNS Urban

Багатошарова система на основі акрилової смоли у водній дисперсії, до складу якої входять відібрані заповнювачі, з стійкістю до впливу УФ променів, різних погодних змін, масел та інших агресивних реагентів в міських умовах. Покриття утворює жорстку поверхню, яка ідеальна для пішохідних і велосипедних доріжок, а також володіє відмінними експлуатаційними характеристиками. Вартість 1 кв. м ( усіх шарів ) - 603,63 грн.
 

Mapecoat TNS Multisport Professional

Багатошарова система середнього ступеня пружності на основі акрилової смоли у водній дисперсії, до складу якої входять відібрані заповнювачі. Система застосовується для створення жорстких ігрових поверхонь з високою зносостійкістю, стійкістю до дії УЛЬТРАФІОЛЕТОВИХ променів, а також до різних погодних змін. вартість 1 кв. м( усіх шарів ) - 632,4 грн.
 

Mapecoat TNS Multisport Comfort

Високоеластична багатошарова воднодисперсійна система на основі акрилової смоли, до складу якої входять відібрані заповнювачі. Застосовувана з підкладкою з матів гранульованої гуми завтовшки 4-5 мм Для спортивних майданчиків, наприклад: баскетболу чи волейболу, де необхідний амортизуючий ефект. Вартість 1 кв. м ( усіх шарів ) - 1226 грн.
 

Mapecoat TNS Remove

Багатошарова мобільна система багаторазового використання, середнього ступеня пружності на основі акрилової смоли у водній дисперсії, до складу якої входять відібрані заповнювачі, в залежності від шару. Застосовуються для створення тимчасових ігрових поверхонь тенісних кортів професійного рівня з високою зносостійкістю, в приміщеннях з будь-яким гладким покриттям. При демонтажі системи Mapecoat TNS Remove, фінішне покриття приміщення не псуватися.
 
 
 
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
 • 13
Контакти
 • Телефон:
  +380663609892, Виктор
  +380685503776, Виктор
  +380976336226, Евгений(viber)
  +380676336201, viber
 • Контактна особа:
  Виктор
 • Адреса:
  ул.Южное шоссе,32, Запоріжжя, Запорізька область, Украина
 • Email:
  Abelard.zp@gmail.com
Мапа